אזרבייג'ן – מדינה עם נופים פראיים

אזרבייג'ן היא ביתם של נוף מגוון, החל מאזורי גידול יין ועד אתרי נופש בים השחור, מהקווקז ועד הים התיכון. אזרבייג'ן מסוגלת ליצור איזון בין המגוון התרבותי העשיר שלה ליופיה הטבעי.

המדינה הקטנה אזרבייג'ן מגוונת בנופיה כמו שהיא מגוונת מבחינה גיאוגרפית. הנוף התת-אלפיני והאלפיני, המתבטא בבירור בהרים, באחו ובאזורים, מאופיינים במיקומי מפולת יציבים. ישנן גם דבורים מצוקים תלולים, מדרונות תלולים, רכסים צרים ועמקים תלולים, כמו גם מספר כרי דשא. הפרשנות של תמונות החלל הייתה מקרית ונותחה גם על ידי מספר מומחים מתחומים שונים כמו גיאולוגיה, גיאופיזיקה, אסטרונומיה, אקולוגיה וגיאוגרפיה. חברת גוגל, אמריקאית, צילמה את האזור הזה באישור דרגה 1 מ ', שהיא הנקודה הגבוהה ביותר בעולם מבחינת גובה, גובה ומרחק מהשמש.

אזרבייג'ן שוכנת בין רוסיה לאיראן, בין מזרח אירופה למערב אסיה

תקופת הסלעים היבשתיים

כאשר קרחוני ההרים כיסו רמה גבוהה מהממוצע. ואז, בהתאם להתחממות הגלובלית, הקרחונים נמסו, התכווצו והתקרבו לגבול המודרני ונמסו. צורת הנוף השתנתה מאוד וצורת השורש השתנתה, וזה משמש דוגמה, כאשר הוצגו אלמנטים של המבנה האופקי שלו שלא נפגשו.
למידע נוסף על חבילות נופש לאזרבייג'ן מומלץ להעיף מבט ב- azerbaijan.co.il

זה די מסוכן להיות באזור פראי זה, מלבד טיסה וצפייה מלמעלה וזה מותר רק לאזרחי מדינות חבר העמים. פתוח רק בחודשי הקיץ, מה שהופך אותו למקום מסוכן מאוד עבור תיירים ומבקרים, אך גם עבור תושבים מקומיים.

באזרבייג'ן יש כמה מהנופים היפים בעולם

אבל לרובם ניתן להגיע רק ברכב, והחוויה מקרבת אותך לטבע. ישנם שלושה מסלולים שונים מבאקו אל ההרים, לאן אתה רוצה ללכת, בהתאם להעדפתך, עם דרכים שונות לעשות זאת. ההרים המרשימים באזור צפון הקווקז באזרבייג'ן, כמו הרי הקווקז, הם שטח לא ידוע עבור רוב התיירים.

אזרבייג'ן

מדינה בה הקווקז תופס חלק גדול מהמדינה, היא בגובה הגבוה ביותר של כל המדינות בעולם, בגובה של למעלה מ -1,000 מטר. טיול באזרבייג'ן כרוך בביקור בהרים, אך כדי לנסוע יבשה לארמניה, אזרבייג'ן, ארמניה וטורקיה, עליכם לחצות את גרוזיה ואת איראן.

עם זאת

מומלץ לבקר תחילה באזרבייג'ן ולהימנע מארמניה בגלל בעיות אפשריות בסירוב הכניסה לאזרבייג'ן. אין לאסור כניסה לאזרבייג'ן באשרה ארמנית, אך בכל זאת יש להימנע מכך, על מנת למנוע את הבעיה הפוטנציאלית של שלילת הכניסה לאזרבייג'ן, מכיוון שהיא עלולה לגרום לבעיות בעתיד.

מפת אסיה למינציה גדולה זו

היא בדיוק מה שאתה צריך אם אתה מעוניין בגיאוגרפיה של אזרבייג'ן באסיה. זוהי מפה פוליטית גדולה לאסיה, המציגה גם מאפיינים פיזיים רבים של היבשת בצבע ותבליט מוצל. הוא כולל את אזרבייג'ן, ארמניה, איראן, קזחסטן, קירגיזסטן, טג'יקיסטן, טורקמניסטן ואוזבקיסטן.

בנוסף

חיות בר, שריפות ומאות קילומטרים של קו חוף מתווספים כדי להתרשם מיופייה האמיתי של אזרבייג'ן. Google Earth היא תוכנית חינמית של גוגל המאפשרת לחקור תמונות לוויין המציגות את הערים והנופים של אזרבייג'ן ואסיה בפירוט נהדר. ניתן לנתח את השימוש באזורים עירוניים וכפריים וכן בגיאוגרפיה של האזור.

שקי

עיר עתיקה הפזורה ברחבי הקווקז, ממוקמת במורדות הדרומיים של הקווקז הגדול. דף זה לוכד את הנוף של אזרבייג'ן, מהעיר באקו ועד לאזורים ההרריים קרבאך ואזרבייג'ן. עיר עתיקה הפזורה מעל הרי הקווקז, השקי, הממוקמת במורדות הדרומיים של הקווקז הגדול, מונה כ -1.5 מיליון תושבים.

אזרבייג'ן גובלת בג'ורג'יה בצפון ובדרום וארמניה ממערב, ארמניה גובלת באזרבייג'ן במזרח ובאזרבייג'ן במערב.