יש לנו את המומחיות והציוד המודרני ביותר לאבחון ותיקון הבעיות התברואתיות שלך. להלן כמה מהבעיות הנפוצות ביותר שמטופלות על ידי אינסטלטורים מנוסים ומה שגורם להם בדרך כלל. אנו נדאג שהם יתוקנו במהירות האפשרית, אפילו באמצע מצב חירום, ונתקן אותם במהירות האפשרית.

בונה דוודים או צנרת

הוא אינסטלטור מכיוון שהוא עובד על צינורות כחלק מהעסק שלו, ועבודתו עשויה לכלול גם אינסטלציה. לחלופין, החניכים יכולים להיות מלווים על ידי טכנאי התאמה והתאמה (FIT) של חברה סניטרית. ברוב חברות האינסטלציה המורשות יהיו בודקים מוסמכים או יותר בשורותיהם וישמחו להציע לכם שירות זה.

צינורות מים רגילים עשויים בדרך כלל מברזל יצוק

אך פלדה מגולוונת, המכונה לעיתים קרובות כפיתות בצנרת, היא יקרה יחסית וקשה לעיבוד בשל דרישות המשקל של חוט הצינור. לצנרת פלדה מגולוונת יש יתרון שבאזורים גיאוגרפיים מסוימים הם פחות נובעים מזיהום מים מאכל, ולכן אין זה נדיר שהם החומר הנפוץ ביותר לצינורות ביוב.

מדריך זה לתיקון צינורות גז נכנס לעומק מדוע המחיר גבוה מעט יותר מצנרת מים ומדוע מחיר אינסטלטור הדרוש לעבודתכם יהיה מעט גבוה

צינורות מחוספסים מתחילים ופועלים בהתאם לסוג הצינור בו משתמשים וגודל צינור המים. לדוגמה, למדוד את גודל צינורות הברזל (IPS) ולברר את קוטר, אורך ומשקל צינורות המים והגז שלך, כמו גם את אורך כל חוט הצינור. בכל פעם שתבחין בכמה ניקוזים איטיים בביתך, תוכל לתזמן אינסטלטור לשרוף את כולם. אם הבעיה מתחילה בניקוז בתחתית הבית ואתה מתעלם מהצינורות הדולפים, כנראה שזו נזילה.

זיהום עופרת הוא אחת הבעיות הגדולות ביותר העומדות בפני תשתית התברואה המזדקנת שלנו מכיוון שעופרת מעוגנת במובנים רבים בתקני התברואה הקיימים. עופרת היא חומר מועדף לצינורות מים מכיוון שניתן לעצב אותה לכל צורה שתרצו.

צינורות נחושת וצינורות היו בשימוש נרחב במערכות מים ביתיות מאז המחצית השנייה של המאה ה -20, אך צינורות פלסטיק הוצגו בשנות השבעים. הם משמשים לאביזרים, אביזרים ושסתומים ולעיתים הם עבים יותר מנחושת כדי לעמוד בלחץ מים.

כלים סניטריים מתמחים כוללים צבת, מכונות כיפוף צינורות, מכונות ניקוב, כלי חיבור, הלחמת הלחמה והלחמה, כלי לחיצה וכלים אחרים. ניתן לחתוך צינורות גם עם לפיד חיתוך או כלי חיתוך אחר כגון מקדחה, מקדחה או מכונת קידוח.

התקן אסלת לחץ ופקח על מד הלחץ כדי לאתר ולמצוא נזילות. הרכיב את המכלול בעזרת כלי חשמל או התקן שירותים בעזרת לחץ בעזרת מכונת כיפוף צינורות או כלים סניטריים אחרים.

אם אתה חושד שגז ביוב דלף דרך נזילה בצנרת, אינסטלטור יכול לבדוק את המערכת. בדוק את מבערי הגז – תנורי חימום מים כדי להסיר אבק ומשקעים ולהיות נגישים בקלות.

בעת התקנת מתקנים סניטריים

קבלנים רבים מציעים תמוכות, שסתומים ועצירות נפרדות עבור גופים בודדים. אביזרי הצנרת מוחזקים במקומם עם מתלי צינור או רצועה, לכן וודאו כי ארונות מים, מלכודות ושירותים נקיים. השתמש בהתאמה כמדריך למיקום צינורות, צינורות ושסתומים במערכת התברואה בביתך.

שסתום כיבוי יכול להיות שסתום אדמה או כיבוי

כגון שסתום על הקרקע, או שהוא יכול להיות שסתום פתוח עם חור קטן בצד שננעץ בצינור שמנקז את מים סגורים. ניתן לעצור שסתום מכובה על ידי כיסוי פתח הניקוז באגוזי כובע. עם זאת, אל תשכח לסגור את המכסה לפני שהברז יתייבש, אחרת המים יזרמו דרך השסתום ויציפו את המרתף.

אם אתם מגלים שיש לכם בעיה במערכת הביוב או במיכל הביוב

התקשרו לאינסטלטור והרחיקו את משפחתכם מהדלפות וקראו לבדיקת מתקני התברואה. אם אתה קונה רק חלקי אינסטלציה בסיסיים, תצטרך להשוות את העלות של צינורות אינסטלציה חדשים ולקבל הצעת מחיר עבור הבית הספציפי שלך. כשאתה קונה בית חדש, יש צורך בבדיקות במתקנים הסניטריים מכיוון שהם זולים ובטוחים יותר.

מערכת תברואה בתפקוד חלק

היא המפתח לבריאותכם ותורמת לנוחיות החיים המודרניים. בשוק קיימים כיום מאות ברזים וערכות חלפים, וכאשר מתקנים מכירות פומביות כלשהן חשוב לדעת את שם המותג ולהצטייד בדוגמת החלקים הדרושים, מכיוון שאין ערך מכר בבית עם תברואה סולידית. מתקנים, במיוחד בבתים בהם הצנרת לא תוקנה בצורה גרועה.