כדי לסנן אותם על ידי העברה מחדש, לחץ על מיקום לאירופה או על כרטיסיית מדינה ספציפית ואז עבור לכרטיסייה תגמול. בעקבות השלבים הבאים, תוכלו למצוא משרות פנויות העומדות בקריטריונים האחרים שבחרתם. בואו נסתכל על כמה דרכים בהן תוכלו להשתמש באתרי חיפוש עבודה שיעזרו לכם למצוא עבודה ולעבור לאירופה. זהו אחד האתרים הפופולריים ביותר עבור אנשים המחפשים משרות טק וסטארט-אפים. Glassdoor הוא לא רק המקום הנכון לקבל תובנה לגבי המעסיק העתידי, אלא גם עבור מי שמחפש מקום עבודה טכנולוגי.

תוכל להשתמש באתר הפופולרי של Stack Overflow

כדי למצוא משרות פנויות בהנדסת תוכנה לצורך מעבר. בנוסף, יש לך גישה לשפע מידע שימושי אודות העברת עבודות טכנולוגיות. בין אם מדובר בעבודה או בהצעת רילוקיישן קשורה הטבות רילוקיישן, שיכולות להשתנות בהתאם לתפקיד ולחברה.

ישנם מספר ערוצי טלגרם רוסיים ואנגלים עם הצעות עבודה למעבר

כמטייל, קיימות תוכניות התנדבות בתשלום המאורגנות על ידי ארגונים פרטיים, ומשרות קיץ ועונתיות במדינות אירופה נדונות במאמרים רבים בקטע "משרות באירופה" בעמוד זה.

היו מוכנים להצטרף לקבוצות נפגשות וגולים

היו מוכנים להתיידד עם מקומיים וגולים אחרים שיכולים להוות עזרה רבה בהבאת התמיכה והניסיון הנחוצים ביותר במהלך המעבר לאירופה ונסו להכיר כמה שיותר חברים עם מקומיים ככל האפשר. אמריקאים ברחבי העולם זוכים להערצה לא רק לממשל ולפוליטיקה, אלא גם לאנשים שמגיעים למדינה ומרתקים מכמה מקומיים הם יכולים לחקות ואיזו דרך חיים הם רואים בתקשורת.

מגורים במדינה אירופאית נותנים אפשרות לחוות אורח חיים אחר וחשוב לקבל את השינויים שתחווה

גם אם הם מחוץ לאזור הנוחות שלך. לימוד השפה של המדינה בה אתה רוצה לחיות יגרום לך להרגיש בבית והרבה למידה תעזור לך למצוא עבודה וליצור חברים. זכור שזה יכול לקחת כמה חודשים ואפילו שנים עד שאתה מרגיש לגמרי בבית במדינתך החדשה, אז קח את הזמן שלך בזמן שאתה חי כמקומי.

אם אתה זקוק לייעוץ נוסף לגבי מעבר לאירופה

עיין במבחר המדריכים והמאמרים העולמיים להסרה. המעבר לאירופה יכול להיות מסובך יותר מאשר מעבר למדינה אחרת, אך יונירלו נכנס לפשט איתך את התהליך. כדי להתמודד עם המעבר לאירופה, יש כמה דברים שאתה צריך להתמודד איתם.

אלה דברים שאם לא מטפלים בהם כראוי, עלולים להרוס לך את כל המהלך. הדבר האחרון שעלינו להזכיר כשעוברים לאירופה הוא הלחץ של מעבר דירה. לא משנה כמה טוב תתכונן ותעשה הכי טוב עם המובילים שלך, אתה תרגיש מתח.

אני לא מתכוון להתעכב על זה, אבל אני יודע שמעבר לאירופה יכול להיות אתגר. עצם תחילת שלב חיים חדש במדינה זרה יכולה להוות זעזוע תרבותי גדול.

בחירת הזמן הנכון למעבר יכולה להוזיל את המעבר לאירופה במידה ניכרת

למדינות מסוימות קל יותר להגיע מאשר לאחרות, אך ישנן כמה דרכים נפוצות לקבל ויזה לטווח הארוך. אחת הדרכים הקלות ביותר להישאר באירופה היא לקבל עבודה במדינה אירופאית.

כדי להתמודד עם המעבר לאירופה, עליך לוודא שאתה אורז את הדברים שלך בסטנדרט מקצועי. אם אתה רוצה לייעל את המהלך שלך, ערוך רשימת מלאי לפני שתארוז. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא תמיד לבדוק את השגרירות או הקונסוליה המקומית במדינה שאליה אתה עובר כדי לגלות את המצב הנוכחי. המובילים של אטלס אינטרנשיונל מכירים את מה שאתה צריך להזיז. זו יכולה להיות החלטה חשובה עבור רילוקיישן לטווח קצר (גרמניה, אוסטריה, ספרד, איטליה).

עבור האמריקאים, מדריך הוויזה האולטימטיבי לחיים באירופה הוא המדריך שלכם ל -16 מהמדינות הקלות ביותר לעבור לאירופה, כולל 50 אפשרויות ויזה ברות קיימא ומידע מפורט אודות 34 ערים פופולריות לחברים לשעבר אמריקאים.

הדבר הראשון שיש לבדוק בעת בחירת המדינה האידיאלית

הוא האם היא מציעה את האפשרויות המתאימות לוויזה ומגורים. הדבר העיקרי שעליך למצוא הוא איזו ויזה אתה צריך כדי להיות זכאי לגור לטווח ארוך במדינה. אל תצפו למצוא עבודה, מכיוון שיכול להיות קשה לאזרחי ארה"ב להשיג אשרת עבודה אלא אם אתם אנשים מיומנים מאוד העובדים במגזר מבוקש מאוד.

לאחר חצי שנה

דורשי העבודה יוכלו לקבל אשרת עבודה המאפשרת להם לעבור לאירופה ולבלות בחודשים הקרובים בחיפוש אחר עבודה. אתרים כמו LinkedIn, Glassdoor ו- CareerBuilder מציגים אלפי משרות פנויות באירופה. אתה צריך כמה חסכונות כדי להאכיל את עצמך, ועבודה מרוחקת שתיקח איתך.

רוב מדינות אירופה מספקות אשרות סטודנטים לאנשים הרשומים במוסד להשכלה גבוהה או באוניברסיטה. עם אשרת סטודנטים תוכלו לחיות באירופה לאחר סיום התוכנית.

לאנשים בכל הגילאים

רמות ההכנסה והאינטרסים, יש כמה אפשרויות ויזה, יותר ממה שאתה יכול לחשוב. בעוד שרוב האשרות הגרמניות לטווח הארוך מונפקות לסטודנטים ולעובדים, יש גם אישור כלשהו לאזרחי מדינות מיוחסות, כולל ארה"ב. זה סוג הויזה שמאפשר לי לגור במינכן ולנסוע בכל אירופה.

חלק קטן מ -44 המדינות באירופה הן אפשרויות ברות ביצוע עבור האמריקאי הממוצע

לרוב מדינות אירופה יש דרך קשה למגורים, אך אל דאגה, יש הרבה מדינות עם אפשרויות מחיה לטווח ארוך. ישנן 16 מדינות אירופאיות בהישג יד לאזרחי ארה"ב, כולל יעדים פופולריים כמו ספרד, פורטוגל, הולנד, גרמניה ואסטוניה.

במדינות מסוימות

מספר עובדי הטכנולוגיה שרוצים לעבור ירד השנה עם כניסת המנעולים לתוקף, אך מספר זה התאושש השנה מכיוון שיותר אנשים מעוניינים לעבור מאשר בשנה שעברה. מספר האנשים שנכנסו לאתר Relocatemes בחיפוש אחר עבודה הגיע לשפל בחודש אפריל, גדל שוב ביוני וגדל לאורך כל השנה. באוקטובר רוב האנשים ביקרו באתר עד כה בשנת 2020, עלייה של 39% לעומת החודש הקודם.