ייתכן שניקוי המרזבים אינו בראש רשימת בעלי הפרויקטים הפופולריים ביותר של DIY, אבל זו משימה חשובה המגנה על ערך הבית שלכם. חלק מכם אולי יוכלו להשיג אחד מרובוטים אלה לניקוי מרזבים או להתקשר ל חברת ניקיון מקצועית, ושארנו די בעצמנו בכל מה שקשור לניקוי המרזבים שלנו. אם אתה לא רוצה לחפש מעלה ומטה מוצרי ניקוי שעשויים או לא יעילים עבור המרזבים שלך, הנה כמה פתרונות תוצרת בית שיעזרו לך לנקות את המרזבים שלך. למעי שלך, יש לנו חומר ניקוי וחומר ניקוי בלחץ גבוה שתוכל להרכיב בבית, כמו גם כמה אפשרויות אחרות.

אם אתה בעל בית ורוצה לחסוך קצת כסף על ידי ניקוי המרזבים שלך באופן ידני

אתה יכול לשקול להשתמש בעגלה עם מכונת כביסה בלחץ גבוה במקום להשתמש במכונת כביסה חיצונית בלחץ גבוה. שימוש במנקה בלחץ גבוה לניקוי המרזבים שלך הוא לא רק מהיר יותר, אך בהחלט יספק תוצאה סופית טובה יותר ברגע שתתחיל עם חומר הניקוי, המים הנקיים יחלחלו לכל דבר, אפילו לסביבה. מכיוון שכוח המים עושה עבודה נהדרת בהוצאת לכלוך, לכלוך ופסולת במרזב, הם יהיו נקיים יותר מאשר אם הייתם מנקים אותם ידנית בידיים.

אם אתם חוששים מעלות ניקוי המרזבים

זכרו כי עלות שטיפת מרזבים נמוכה בהרבה מהמחיר כאשר יש צורך להחליפם. למרות שהמחיר הראשוני של התקנת מגן מרזב עולה יותר מניקוי מרזבים קונבנציונאלי, כדאי לזכור גם שאת המרזב עם מגן המגן יש לנקות בעצמכם, מה שיחסוך לכם כסף בטווח הארוך. שוחח עם מנקה מרזבים מקצועי על כל עליות מחירים הקשורות בשיחים גדולים ועצים העלולים לחסום את דרכו של מומחה ההריסה המנקה את המרזבים. קרא קרא את הטיפים שלנו לניקוי מרזבים ולמד מדוע כל כך חשוב לנקות את המרזבים מלכלוך.

גלה מדוע המרזבים של הבית שלך צריכים להיות נקיים וסתומים – בחינם ובחר את תוכנית הניקיון הטובה ביותר עבור הנכס שלך. כמו תמיד, אל תשכחו את חברות ניקוי המרזבים עד שתחליטו על אחת טובה עבורכם.

ניקוי מרזבים עולה בין 75 $ ל -300 $, תלוי כמה זמן, מאמץ וציוד אתה צריך כדי לנקות את המרזבים שלך ביסודיות. עלויות העבודה של ניקוי המרזב מהוות אינדיקציה טובה לכך שהוא במצב גרוע מאוד ויש להסיר אותו.

אם המחשבה לזחול על הגג ולנקות מרזבים גורמת לך להסס לעשות זאת, שקול אם יש דרך טובה יותר לנקות את המרזבים שלך.

אם המרזבים שלך מכילים הרבה פסולת

עליך לנקות אותם ידנית מראש כדי למנוע סתימת צינורות השפל. אם אתם מתכננים לנקות את המרזב, עליכם להשתמש במנקה בלחץ גבוה או לזרוק את הפסולת בעזרת כף. בעוד שמנקה בלחץ גבוה עשוי להיות הרעיון הראשון שלך, הוא יגרום נזק רב יותר למרזב על ידי נשיפת פסולת לאוויר במקום לדאוג כיצד לטפס מעלה ולעשות זאת בידיים. לאחר שהתנקיתם מהמרזבים, מומלץ שיהיה איפה לשים את הזבל הגרוד.

אם אתה חי באקלים קר ואתה מגלה שאתה צריך לנקות את המרזבים מיד, ייתכן שתרצה לפוצץ את המנקה בלחץ גבוה.

אם ברצונך לנקות את המרזבים ואת צינורות הצינור שלך

עליך להסיר את הרישום העונתי שלך כדי לשמור עליהם נקיים ומסודרים. למרבה המזל, ניקוי הביוב הוא משימה די פשוטה, וכמה ניקיונות בשנה אמורים להבטיח שהניקוז שלך יזרום בחופשיות ומערכת הביוב שלך תהיה מעודכנת. גגות עובדים, לעולם לא תצטרכו לדאוג לסכן את עצמכם או את משפחתכם כאשר אתם מנקים את המרזבים. אנו מסתמכים על כמה מרזבים מהטובים ביותר באזור ומנקים את המרזבים שלנו מספר פעמים בשנה לפסולת בנייה ופסולת. חוליית המגב מספקת שירותי ניקוי מרזבים ומשתמשת ב"סולם מרזב בטוח "בהישג יד – לניקוי המרזב מפסולת וסתמים.

לאחר ניקוי כל הלכלוך

שטפו את המרזב עם צינור גינה, וכשסיימתם, שטפו את כל חלקיקי העפר הקטנים מהגשם שעולים על גדותיהם לפני שמנקים את כל אורכו. לאחר שפנית את הפסולת שלך, שטוף את המרזבים שלך כדי לוודא שהם מנקזים מים זורמים לגמרי מחוץ לבית שלך.

כדי לנקות את המרזבים, השתמשו במנקה מרזבים עם מוט טלסקופי כדי לרסס את המרזב עם הצינור כדי לדחוף את הלכלוך. מרחו את תמיסת הניקוי הביתית שהקצפתם, אך הסיכויים גדולים שלא תוכלו להגיע לכל מרזב בביתכם בעזרת צינור ניקוי רגיל בלחץ גבוה. אתה רוצה לרסס ישירות דרך המרזבים, אז יש למרוח כמה שיותר לפני שתקציף את תמיסת הניקוי הביתית שלך.