כמו כן, הסכום שאתה יכול לשלם בפועל תלוי בגודל הבית שלך, העבודה שאתה רוצה לבצע, אם אתה עושה רק שדרוגים קוסמטיים או מחליף חומרי בניין, אם אתה מתכנן לעשות את העבודה בעצמך, ואם אתה בוחר ב מְעַצֵב. וירטואלי חיצוני או מסורתי. בממוצע, החלק החיצוני של הבית יעלה בין 5,000 ל-15,000 דולר. העלות הממוצעת לחלק החיצוני של הבית היא בסביבות $15,000, כולל צבע חיצוני, שדרוג דלתות וחלונות, מעקות למרפסת ותפאורה. כאשר אתה מתכנן להוציא על החלק החיצוני של הבית שלך, אתה יכול לצפות להוציא כ-235 דולר בהתקנת או החלפת ציפוי בדלתות ובחלונות שלך.

מפתיע כיצד שכבת צבע חדשה על הדלת וגימור חדש ונקי על החלונות משפיעים על מראה הבית

לעולם אל תזלזל בכוחה של מריחת שכבת צבע חדשה על החלק החיצוני של הבית שלך, היא יכולה להעניק לכל הנכס מראה חדש. ציפוי קירות חיצוני יכול לספק החזר על השקעה של 141%, והרושם הראשוני של הבית שלכם יכול להוסיף לו 20%.

ללא קשר לסיבה שאתה משפץ את החלק החיצוני של הבית שלך

אתה חייב להיות ברור לגבי המטרות שלך. אתה גם צריך הבנה ברורה למה אתה רוצה לעדכן את המראה החיצוני שלך. ישנן סיבות רבות שיכולות לגרום לך לשדרג את המראה החיצוני שלך. ברגע שמתחילים להתעסק בחזית החיצונית, אולי לא תרצו להפסיק, ובהתאם למטרת העבודה, בין אם מדובר בשיפוץ פשוט ובין אם מדובר בהחלפה מלאה, העלות עשויה להשתנות מאוד.

במקרה של שיפוץ בית חיצוני

הצלחת הפרויקטים שלך יכולה להיות תלויה בקבלן הנכון. עם זאת, נותר לעשות הרבה לפני חתימת החוזה לשיפוץ החיצוני. לדעת איך להתחיל שיפוץ חיצוני ושיפוץ הבית מתחיל בראייה ברורה של מה אתה רוצה להשיג, הבנת תהליך השיפוץ והתקשרות עם חברה מוכרת שעושה עבודה איכותית. כמשחזר שואף, לעולם לא תצטער על הזמן שהושקע בהסמכה ובחירת קבלן שיפוצים.

על ידי חשיבה על כל חלק בתהליך

אתה יכול להיות בטוח שהשיפוץ יצליח. על ידי תכנון ראשוני, אתה יכול להבטיח שכל ההיבטים של שיפוץ הבית החיצוני שלך יתנהלו בצורה חלקה. לבסוף, חשבו על המיקום, הסגנון, התקציב והפריסה הנוכחית של הבית שלכם לפני שאתם מסיימים את הרעיונות והתוכניות לשיפוץ חיצוני. כאשר בוחנים רעיונות חוץ שונים, חשוב לזכור כי ישנם מספר שלבים לשיפוץ החיצוני של הבית.

בהתאם לפרויקט שאתה מתכוון להשלים, הזמן לשיפוץ הבית החיצוני ישתנה מאוד. זוהי הזדמנות מצוינת לשלב תחזוקה שוטפת עם פרויקטי שיפוץ חיצוניים. פרויקטים אחרים של שיפוץ חיצוני כוללים החלפת דלתות מוסך או התקנת גדרות באתר.

אם בבית שלכם יש הרבה חלונות ודלתות גזוזים שצריך לצבוע

זה גם יכול לייקר את הפרויקט. זו הסיבה ששדרוגים חיצוניים כל כך פופולריים, אבל לפני ששוכרים איש מקצוע להתקין חיפויים חדשים או לימוד פירורי צבע לדלת הכניסה שלך, חשוב לדעת כמה עולים שדרוגים מסוג זה בדרך כלל. אם אינך מעוניין בכמה עולים פרויקטים של בנייה חיצונית סופר-קשיחה ואינך נוח עם האנשים שמוציאים את הכסף, דלג על הסעיף הבא.

חדשות נהדרות לקבלנים העוסקים בשיפוץ ושיפוץ חזיתות למגורים. האביב והקיץ הם זמן פופולרי לשפץ את מראה הבתים, והשנה ראינו קבלנים כמוך מגשימים חלומות של בעלי בתים עם סטייל, צבעים רעננים ושיפוצים חיצוניים.

סגנונות חוץ ביתיים רבים באו והלכו במהלך השנים

אז בעת שיפוץ הבית שלך, עליך לשים לב לטרנדים העדכניים ביותר כדי להפיק את המרב מהמשיכה של הבית שלך ולהפיק את המרב מההשקעה שלך. 17 הרעיונות לשיפוץ ושיפוץ הבית נועדו לעזור לך להפיק את המרב מהמראה של הבית שלך. מאריחי קיר ועד מבטאים, 17 הרעיונות האלה יעזרו לשמור על הבית שלך במיטבו.

עוד רעיון פופולרי לשיפוץ חיצוני כרגע

הוא הוספת מרקם לחלק החיצוני של הבית שלך. כאשר אתה חושב על רעיונות עיצוב חיצוני שונים, אתה תבחין שפחות זה יותר; כמה אלמנטים דקורטיביים יחיו את הסגנון האדריכלי של הבית שלך, אבל יותר מדי יכול להפוך את המראה עמוס וכאוטי. עם זאת, זה לא חייב להיות כך; מספר וילונות חיצוניים מסוגננים זמינים כיום, כולל סגנונות כפריים עכשוויים ואמצע המאה, שיכולים לשפר את הקסם של הבית שלך.

חפש סגנונות תריסים התואמים את האדריכלות החיצונית של הבית שלך

וחשוב על צבע נועז כדי להבליט אותם באמת. בנוסף, תאורת חוץ – כמו תאורת רחוב ומרפסת – תעניק לבית שלך מראה בטוח למקרה שקונים מעוניינים יקפצו בלילה כדי לחקור את האזור. הן עבור בית המשפחה והן עבור נדל"ן מסחרי, אנו מציעים את כל סוגי השיפוץ החיצוני בכל השטח.

קבלני שיפוץ הבית שלנו הם בעלי מלאכה אמיתיים השואפים להגשים את החזון שלך

עם עשרות שנות ניסיון ומומחים המתמחים בכל סוגי השיפוצים החיצוניים, קבלנות בנייה הון יכולה לעזור לכם להפוך את הבית שלכם בצורה הטובה ביותר. אני מקווה שכל המידע הזה יכול לעזור לכל אחד מכם שמחפש לבצע שינויים משמעותיים במראה הבית שלכם.

סיימנו את הפרויקט הזה לפני 7 חודשים (לא רציתי להראות את החוץ עד שהפסקנו לגור בו) והחודשים האחרונים גרמו לי להיות גאה בבעלותי על הבית ועוד יותר גאה שאני יכול למכור התקופה והארכיטקטורה של הבית גאים במצב הזה

תיקנו גם הרבה מהיסודות והרצועות בבסיס של 8K$, החלפנו את דלתות הזזה מזכוכית (2,500$ ושכרנו פקיד שיקבל את פניי בכל ערב ויודיע לי שעשינו את ההחלטה הנכונה ונשלם עבור המכירה החוזרת).

היופי הזה נכלל ברשימה של 20 רעיונות לפני ואחרי שיפוץ הבית

ותצטרכו לקפוץ אליהם ישר כדי לגלות את הפרטים. חקור גלריית תמונות חוץ ביתית יפה וגלה מדוע Houzz הוא הכלי הטוב ביותר לשיפוץ ועיצוב הבית. All County Exteriors מציע שיפוץ מלא של הבית החיצוני של ניו ג'רזי.

החלק החיצוני של הבית שלך צריך להתאים לסגנון האדריכלי שלו

להיראות טוב מהרחוב ולהגן עליו מפני רטיבות ומזג אוויר. עבור בעלי בתים רבים, הוא גם צריך להיות גמיש ועמיד – משימה לא פשוטה כאשר לוקחים בחשבון גורמים אחרים. בין אם אתם מתכננים לשפץ את החלק החיצוני שלכם כדי לשפר את השדרה ואת ערך המכירה החוזרת שלכם, או פשוט רוצים לשפר את האסתטיקה של הבית שלכם עם צבע צבע חדש, הבחירה החיצונית הנכונה לבית שלכם היא חיונית.