קבל את המראה וההגנה שאתה צריך עבור כל חדר בבית שלך. גימורי הצבע נעים בין קליפות ביצים מבריקות לליטוש מבריק לקישוט חוץ או רהיטים. עם זאת, אם הקירות, הדלתות או מראה אחר שלך במצב גרוע, ציפויים מבריקים ומבריק יציגו יותר פגמים משטחים מאשר גימורים מבריקים אחרים, מכיוון שגימורים אלה הם מחזירי אור במיוחד. צבע חצי מבריק הוא גם עמיד וקל לניקוי, אבל הברק נמוך מהברק.

צבע VOC נמוך זה מכיל תוספים עמידים בפני טחב וטחב ולכן מתאים לשימוש באזורים רטובים

Emerald Exterior הוא צבע בעל יסודה עצמית היוצר שכבה אחידה ואחידה ואינו דורש מריחת פריימר נפרדת. רוב הצבעים החיצוניים על בסיס מים יכולים לשמש לגימור עץ וסיבים.

הם יכולים להיות קשים יותר או גמישים יותר

תלוי אם הציפוי משמש בפנים או בחוץ. חברות ציפוי רבות משתמשות באקריל שונה לקווים הפנימיים שלהן, ומשתמשות בכל האקריליק לציפויי קירות חיצוניים איכותיים שיכולים לעמוד בגורמים שונים. בהתחשב בניסוחים המיוחדים שלהם עבור משטחים שונים וסביבות שונות, אין סיבה משכנעת להשתמש בציפויים פנימיים מבחוץ או בציפויים חיצוניים מבפנים.

כלל האצבע

הוא שניתן ליישם צבעי שמן ב-40 עד 90 מעלות פרנהייט, בעוד שצבעי לטקס עדיף ליישם ב-50 עד 85 מעלות פרנהייט. מומלץ להשתמש ב-% אקריליק). באופן אידיאלי, בחר יום עם טמפרטורה בין 60 ל-85 מעלות פרנהייט וצייר את החלק החיצוני עם מעט רוח או ללא רוח. צבע לטקס קשה ליישום גם בטמפרטורות גבוהות, כי לפעמים החום יתייבש מהר. להיפך, כאשר מיושמים על משטחים חיצוניים, ציפוי קירות פנימי הוא בעל חיי שירות קצרים מאוד.

ומכיוון שצבע החזית יכול להחזיק מעמד עד 15 שנים

חשוב לבחור את הצבע הנכון. בעוד שבחירת הגוון המושלם תהיה תלויה בעיצוב הבית ובהעדפותיו האישיות, ישנם הרבה צבעי צבעי חזית פופולריים שנראים טוב כמעט על כל חזית. לבן, אפור ובז' עומדים בעקביות בראש רשימת צבעי הצבע הביתי, בעוד שגוונים נועזים יותר, כולל ירוקים, כחולים ואפילו שחורים, הולכים וגדלים בפופולריות. ביקשנו מכמה מהאדריכלים המוערכים בדרום לתרום לפיתוח צבעי חזית.

הצבעים החיצוניים הטובים ביותר הם עמידים בפני מזג אוויר

עמידים בפני לחות, ומגנים על משטחי עץ עם מעט תחזוקה. הצבע הטוב ביותר לשימוש חיצוני, בין אם לטקס או שמן, יוצר קשר חזק עם חיפויים, סיפונים או כל מה שאתה מצייר בחוץ, ומציע הגנה מפני פגעי מזג האוויר, נותן להם מראה חדש רענן. כאשר צובעים עץ בחוץ, צבע שמן מספק הגנה טובה יותר וחיי שירות ארוכים. הבאים בתור הם צבעי אקריליק חיצוניים איכותיים שעברו שיפור ונוטים פחות להיסדק ולהתקלף מאשר צבעי לטקס.

בעת מריחת שכבה חדשה מהצבע הקיים

אין צורך בפריימר. כאשר צובעים משטח לא מטופל, השתמש תמיד בפריימר כדי להציב אותו במקום ולספק בסיס להדבקה של הגימור. עצה זו חשובה במיוחד כאשר צובעים בצבעים כהים יותר שיש בהם יותר חומרי צבע, או כאשר מורחים צבע לטקס על פריימר אלקיד.

פיגמנטים איכותיים מאפשרים לצבע טוב לכסות לחלוטין בשכבה אחת

הצבע מושפע מאוד מתאורת הסביבה וצבעים, כך שאותו צבע עשוי להיראות שונה בהרבה מהחוץ מאשר מהפנים. ללא קשר למיקום הגיאוגרפי, צבעי הצבע תמיד נראים בהירים יותר מבחוץ – מעט בהירים יותר למעשה. גוון ירוק בהיר באמת ישפר כל צבע כחול.

כאשר אתה משתמש בצבע החיצוני של בנג'מין מור של בנג'מין מור

בטוח שיהיה לך צבע חוץ יפהפה במשך שנים רבות. כפי שהשם מרמז, צבע Aura Grand Entrance משמש בצורה הטובה ביותר לצביעת דלתות וגימורים פנימיים או חיצוניים. High End Aura Exterior Aura Grand Entrance הבחירה הטובה ביותר כאשר אתה רוצה את הצבע החיצוני הטוב ביותר עבור עמידות יוצאת דופן בפני דהייה, הגנה מפני לחות ועמידות. כשאתם בוחרים צבע לבית, סביר להניח שתחפשו צבע נצחי.

לדעת איך לבחור את הטוב ביותר מתוך מגוון של פחיות דומות יעזור לצבע שלך להחזיק מעמד עד המאה הבאה

לכן, אם פרויקט הצבע החיצוני הבא שלך קרוב או בעוד מספר שנים, המשך לקרוא כדי לגלות מה מאמינים חוקרים עצמאיים ומומחים בתעשייה מספק מוצר איכותי. בנוסף, המדריך שלנו לצבע בנג'מין מור מספק סקירות של צבעים פופולריים של בנג'מין מור, כולל צבעים פופולריים כגון קנדל פחם ויונה לבנה.

בנג'מין מור

הוא צבע חיצוני נהדר עם פלטה של למעלה מ-3,500 צבעים לבחירה, מושלם עבור הבית והרכוש שלך. צבעי החוץ של בנג'מין מור מציעים עור מדהים וצבעים עשירים שיתנגדו לדהייה. הם פותחו במיוחד כדי לעמוד בתנאי מזג האוויר הקשים ביותר ויש להם עמידות מצוינת בפני התקלפות, סדקים ודהייה. אירוסול עם מגוון פורמולציות וציפויים, פלטת צבעים רחבה ואריזות מוכרות, מוצרי האירוסול שלנו לחוץ יעזרו לך להשלים את הפרויקט שלך.

Zinsser מהליין המקצועי של הצבעים והציפויים Rust-Oleums הוא צבע לטקס לבן טהור שעובד היטב עבור משטחי חוץ רבים כגון ריפוד, כסאות Adirondack וגדרות.

למרות חדר השינה הזה יש אור טבעי טוב

ההשפעה של צבע זה על הקירות שונה מאוד ממה שהוא יהיה בחלק החיצוני של בית עם אור טבעי. על ידי לקיחת דוגמית צבע בחלק החיצוני של הבית, בעל הבית ראה שהוא נראה הרבה יותר בהיר ממה שנראה על ניתזים קטנים של צבע או רסיסים.

אני מורחת קודם את הפריימר כי אני לא בטוח עד כמה הצבע נצמד לסיבי הזכוכית

גם אם היצרן אומר שאין צורך בפריימר. 5 מתוך 5 מ-Matt1979 מכיסוי טוב, פרווה מינימלית. קניתי אותו כדי לצבוע את פנים הבית שלי בלבן. מדורג 5 מתוך 5 על ידי Great Coverage ב-Gin2020. צבעתי את הדלת החיצונית בחומר מרוכב מפיברגלס.

מדורג 1 מתוך 5 על ידי דייב 1952 מ-Glidden Exterior Spatter. אני משתמש בצבעי Gliden ו-PPG כבר שנים רבות על בתים שונים. בעוד שאלה זו עדיין נשאלת, צבעים על בסיס מים הם ניצחון ברור עבור החוץ של הבית.

מוצרים על בסיס מים

הנקראים צבעי לטקס, למרות שכיום מבוססים על ויניל ואקריליק, ניתן לשטוף במים. צבעי לטקס ואקריליק, המהווים את הרוב המכריע של המוצרים בשוק, משתמשים במים כממס. כיום, אקריליק וצבעי לטקס על בסיס מים הופכים את צביעת הבית עשה זאת בעצמך, הן בפנים והן בחוץ, קלה כתמיד.

אבל עבור המיינסטרים, ציפויים לבית, במיוחד ציפויים חיצוניים, לא הפכו פופולריים עד 1866, כאשר שרווין ו-וויליאמס (הידוע כיום בשם שרווין) השיקו את הצבע הראשון המיוצר באופן מסחרי.

ולמרות שהמחיר בדרך כלל מעיד על איכות, עם כמה צבעי חוץ שעולים 40 דולר לגלון, המחיר עצמו יכול להיות יקר. משמעות הדבר היא יותר עבודה, מה שהופך את קניית הצבעים הלא סטנדרטית להחלטה כלכלית גרועה.

למידע מורחב בנושא של צביע חיצונית עליך לבקר באתר kablanim10.co.il