חברות אלו מספקות ייעוץ חינם בבית ושיפוץ מקלחונים מבלי לקרוע דבר. שירותים אלו מתמקדים בשיפוץ מהיר וקל של חדרי אמבטיה, כגון התקנת אמבטיות ומקלחות מעוצבות מראש.

אולי תשקול גם התקנת מקלחת ואמבטיה משולבת אם יש לך מקום

אם אתה ממיר אמבטיה למקלחת בזמן שיפוץ חדר אמבטיה, עיין במדריך זה להמרת מקלחונים עשה זאת בעצמך. לאחר הסרת המקלחון, ניתן כעת להתקין שולחן איפור וארונות חדשים. לאחר חיבור מחדש של הקירות, אתה יכול להתחיל להוסיף צבע לחדר האמבטיה שלך.

ואתה יכול לשפץ את חדר האמבטיה שלך בתקציב

כדי ליצור את אותם גימורים נהדרים ללא עלות. למי שלא רוצה לשפץ לחלוטין, ניתן לקבל רעיונות קטנים יותר לעיצוב חדרי אמבטיה פשוט על ידי החלפת חלק מהאביזרים הישנים ושינוי ערכת הצבעים במצעים או צבע חדשים. בהתאם לגודל חדר האמבטיה שלך ולתא המקלחון הקיים, ייתכן שתרצה לשנות את הסגנונות בעת שיפוץ או להישאר עם הגרסה שיש לך.

שמירה על הפריסה הנוכחית תחסוך לך הרבה

אבל אם באמת צריך להעביר את המקלחון בהתאם לתוכניות שלך, צפו לשלם בין 2,500 ל-3,500 דולר עבור המתקן שתבחרו להעביר, בתוספת העלות של שיפוץ כל הרצפה. עלויות השיפוץ אינן כוללות רק את המקלחת עצמה; זה עשוי לדרוש גם ריצוף סביב המקלחת או שיפוץ אביזרי האמבטיה. בנוסף, שיפוץ שלם של חדר האמבטיה יכול להעלות את ערך המכירה החוזרת של הבית שלך ב-20%, ולכן כדאי לשקול שיפוץ מקלחון.

אם תבחר ב-DIY לשיפוץ המקלחון שלך, תחסוך הרבה כסף. עלות תיקון מקלחון בפרויקט שלנו, הייתי קורא למחיר הממוצע. החלטנו להתאים אישית שילוב מקלחון/אמבטיה מאריחים להחלפת מקלחון הטרומי.

בואו נסתכל על כמה אפשרויות שונות לשיפוץ מקלחון

כדי שתוכלו להבין טוב יותר את העלות הממוצעת של שיפוץ מקלחון. אז, היום אני הולך לכסות כמה מסוגי שדרוגי המקלחת ומה אתה יכול לצפות לשלם עבור. בין אם נמאס לכם מדייס אריחים מבולגן ומכוער, יש לכם מגש מקלחת סדוק או דולף, או סתם רוצים לעדכן את חדר האמבטיה שלכם עם טרנדים עדכניים, באת' פלאנט יכולה להציע לכם את מהפך המקלחת הפשוט שאתם רוצים.

אנחנו יכולים לעזור לך לעצב את חדר האמבטיה החדש שלך במהלך ההצעה שלנו לשיפוץ חדר אמבטיה ביתי בחינם. עיין בתמונות של 10 מגמות העיצוב המובילות כדי למצוא רעיונות לחדר האמבטיה שלך.
עבור מידע בנושא של שיפוץ מקלחת נא לגשת לאתר shipootz.co.il

ידיות ריהוט

ראשי מקלחת וברזים זמינים במגוון גימורים כדי להוסיף נגיעות ופרטים אישיים לכל סגנון חדר אמבטיה. צוות חידוש המקלחונים שלנו יכול להציע לכם מגוון אפשרויות לחידוש מקלחונים. מחדרי רחצה בסגנון חוף כמו זה שלמעלה ועד למתקני ספא מבודדים, אתה יכול להרשות לעצמך לשדרג את תא המקלחת שלך כדי לקחת הפסקה מחיי היומיום. מקלחונים הם גם אחד מרעיונות האמבטיה הפופולריים ביותר, למרות שהם תופסים הרבה מקום ושילובי האמבט והמקלחת משלבים את הטוב משני העולמות.

אם יש לכם משפחה גדולה

שקול להפריד את חדר השירותים והמקלחת מהכיור כך שמספר אנשים יוכלו להתכונן בו זמנית. לבסוף, זכרו את הנחיות התכנון של איגוד המטבחים והשירותים הלאומי, כך שאתם ומעצב האמבטיה שלכם תוכלו לתכנן פריסה בטוחה ופרקטית העונה על הצרכים והתקנות שלכם. שיפוץ חדר האמבטיה בעצמך הוא לא כל כך קשה, אבל יש צעדים שאתה יכול לנקוט כדי למנוע טעויות יקרות בשלב ההריסה.

לאחר שחיברת את הניקוז לברז

אתה יכול לעבור לדברים חיוניים אחרים כגון מראה, ריהוט, ועיצוב סביב המקלחת או האמבטיה שלך. בבתים רבים, שילוב אמבטיה/מקלחת הוא סטנדרט בחדר הרחצה הראשי. זכור כי לקוחות אוהבים את האפשרות להתקין אמבטיה בחדר רחצה אחד לפחות. עם זאת, מומחים לבית מזהירים מפני היפטרות מהאמבטיה אם אתם משפצים את חדר האמבטיה היחיד בביתכם.

כדי להחליף את המקלחת או האמבטיה שלך, תרצה לבחור שירותים או כיור התואמים את העיצוב החדש שלך, כמו גם את המיקום של האמבטיה הנוכחית שלך. אם אתם מחפשים דרך להפוך את חדר האמבטיה שלכם לקצת יותר יוקרתי מבלי לפנות למהפך מוחלט, התקנת מקלחון חדש היא אופציה מצוינת. שיפוץ חדר אמבטיה מציע הזדמנות טובה לעשות שימוש חוזר בברזים או צנרת איכותיים – אמבטיות עם קצוות מעוגלים נוטים להיות משופצים – או, כדרך זולה לעדכן את האביזרים הקיימים, אתה תמיד יכול לזגג מחדש או להוסיף חיפוי חדש לחדר האמבטיה שלך. אם אתה בתקציב מצומצם, אתה יכול לבצע כמה שינויים קטנים כדי לרענן את המקלחת שלך מבלי לשבור את הכיס.

ערכת מקלחת פשוטה מוכנה יכולה להגיע עד 200 דולר

בעוד שאופציות יוקרה יכולות להגיע עד 8,000 דולר. עבור חדרי רחצה יוקרתיים, אמבטיה עם מקלחת נפרדת עולה בין 5,000$ ל-15,000$. שיפוץ יוקרתי לאמבטיה הורים עולה עד 50,000$ וכולל אינסטלציה איכותית, חומרים יוקרתיים, אמבטיה עצמאית, מקלחון, כיור כפול, רצפה, תאורה וכל מה שביניהם. חדר רחצה ראשי בעיצוב חדש ברמה גבוהה עם הדגשים בצבעים בהירים, תא מקלחת, אמבטיה.

חדר רחצה מודרני ומפנק עם חיפוי מהרצפה עד התקרה ומקלחון

שיפוץ חדר רחצה קטן: מקלחון חדש, כיור, ארונות ורצפות בעיצוב אקולוגי. שיפוץ אמבטיה בטווח הביניים כולל אביזרי אינסטלציה, מקלחות, רצפות, תאורה, ארונות, חיפויי קירות, ציורים, מראות ועוד. חדר רחצה אפור ולבן משופץ לחלוטין עם אביזרי יוקרה ומקלחת אריחים.

לפי רשימת אנג'יס

העלות הכוללת הממוצעת של שיפוץ חדר אמבטיה היא בין 10,000 ל-15,000 דולר, כאשר עלויות העבודה מהוות לפחות 20% מהתקציב. בדרך כלל עדיף לשכור איש מקצוע לפרויקטים של שיפוץ בקנה מידה גדול, במיוחד אלה הכוללים העברת מקלחת, הרחבת חלל או הוספת תאורה. ואם אתם מחפשים אינסטלציה ועבודה מתמחה נוספת, תרצו לדעת מהי הגישה הטובה ביותר לפרויקט שלכם כדי לעזור להביא את רעיונות האמבטיה הנהדרים הללו לחיים במינימום טרחה (ועלות).

אבל לפני שתתחיל לבצע גודל עבור המקלחת הפתוחה

אתה צריך לקחת את הזמן לתכנן את שיפוץ חדר האמבטיה שלך צעד אחר צעד כדי שתדע בדיוק למה אתה נכנס. שיפוץ חדרי אמבטיה בדרך כלל מתקן או מחליף שירותים קיימים, בעוד שיפוצים כוללים הוספה או עדכון של אביזרי אינסטלציה, מקלחות, אמבטיות, אריחים ואולי פיתוח פריסה חדשה. אמנם הזמן שלכם הוא שלכם, אבל שיפוץ מקלחון טומן בחובו מלכודות פוטנציאליות, כך שאם תחליטו לשפץ את המקלחון היחיד שלכם ונתקלתם בבעיה שאינכם יודעים כיצד לתקן, אי הנוחות (והעלות) תהיה משמעותית. החלטות עיצוב אינסטלציה – אמנם לא חלק אטרקטיבי של שיפוץ מקלחון גמור, אבל יש לו השפעה גדולה לא רק על העלויות, אלא גם על איך המקלחון חי ומתפקד בשנים הנותרות בבעלותך הבית שלך.