בתכנית הגדולה של הדברים, אפשר לשבת לאחור ולנסות לראות את ODT באור הוגן. הבעיה במשחק היא אף פעם לא דבר אחד, אלא הרבה דברים שגויים. לא פסיג ולא נוסיס הצליחו לתקן את זה, אבל כמובטח הם הפילו את הכדור.

לאחר ההצלחה של מספר רב של משחקי תפקידים בשוק

פסיגנוס החליט לזרוק את כובעו בזירה כדי לברוח מה- ODT העז. ODT (PSYGNOSIS, ראשי תיבות קטנים ונחמדים שתופסים מספיק כדי שכולם יתנסו) הוא הניסיון האחרון של האולפן הפריזאי FDI, שאחראי גם על כדורגל הכוח של אדידס. זהו ניסיון לתפוס את המשחק בסגנון Tomb Raider בסביבה עתידנית עם ארבע דמויות שונות לבחירה.

בחיפוש אחר הפנינה הירוקה האגדית – חפץ שעשוי היה לכאורה להציל את העולם – אנשי הצוות חסרי הפחד שלנו נקלעים לסערה מגנטית זועמת שהפילה את ספינתם הנאוטיפליוס והמציאו את השם אודט.

Psygnosis

הוא לא סתם ראשי תיבות קטנים ונחמדים שתופסים מספיק כדי למות בניסיון, אלא המשחק המפחיד והברוטאלי מפחיד, הגרפיקה שאפתנית והכל מכוער. מצער שתפישת המשחק כל כך טובה מכיוון שגנוסיס Psy השקיע זמן רב בפיתוח המשחק הזה. הרבה יותר כיף הייתה האופציה למצב של שני שחקנים, שהיה מספק עומק רב יותר.

אתה משחק כאחת מארבע דמויות שלכל אחת מהן תכונות משלה

כלי נשק, מהלכים וקסם. כשתעבור במשחק, הדמות שלך תצבר ניסיון ותשפר את כישוריו, בדיוק כמו בכל משחק תפקידים. ממשק משחק ובקרה: יש לך אפשרות לשחק את המשחק בתור אחד או ארבעה דמויות שונות עם ארבעה כלי נשק שונים.

הם משחקים את המשחק כצוות של אחד עד ארבעה אנשי צוות

כל אחד עם היכולות, הכישופים והחולשות שלו. ארבע הדמויות שאתה רוצה לשחק הן: בחור עם אקדח, ילדה עם נשק, מישהו שיכול ללמד את עצמו קונג פו מתוך ספר, בחור אחר שיש לו אקדח וצוות, ותוכי שאומרים לו לשרת, אבל הוא כל כך מרגיז אותך שאתה רוצה שתצליח לרוץ דרך המקור שלו ולהעיף נוצות על הגיט שלו. לדמויות יש תכונות פיזיות שונות כגון כוח, קסם, התנגדות וסוג הדברים, וכולן חמושות עד השיניים.

ארבעת הדמויות שתוכלו לשחק בהן מתחילות את המשחק כשאתם מחורבנים

ולכל אחד מהם יש ארבעה כלי נשק ריקים לשימוש בזמן שאתם אוספים את התחמושת התואמת לכל רמה. אין תועלת רבה אם בסופו של דבר אתה נלחם בדרכים רבות ברמות ורוצה להיפטר מכמה בוסים לא נעימים ומסובכים.

אתה מדשדש בקצוות האי עד שמחקת אותו. במשחק הזה אתה מגיע לסוף לא בגלל שזה אומר שסיימת את המשחק, לא משנה כמה מוזר המתכנתים חושבים שהקרדיטים מתגלגלים, אלא בגלל שזה אומר שאתה חייב לקבל גישה לרמות הבונוס.

כדי להשלים את המשחק, עליך לאסוף את בלון הגז כפי שאתה זקוק לו במשחק. אתה לא צריך לעשות זאת כדי לסיים את המשחק בקושי קל, אתה יכול פשוט לדלג על שאר הרמה הראשונה, שנמצאת בקובץ זיכרון שנקרא "רמה 0.". לא תבחין בזה עד שתתחיל את הספינה ותיפול מהחץ האדום, אבל כבר סיימת את דרגה 0.

מגיפה קטלנית מתנהלת בעיירה קאלי וזה תלוי בסרן לאמט נאש ו הצוות שלו לעצור את זה בעזרת כוח הפנינה הירוקה. פסקול המשחק נהדר בכל התחומים ותואם את אווירת קרבות הבוס.

ספינה ניתנת לניהול

הנאוטיפליוס, שונתה על ידי הגיבור המפורסם קפטן למט, בדרך להביא את הפנינה הירוקה המופלאה לעיירה קאלי בתקווה לרפא את תושביה בכוחות הריפוי שלה. אבל לספינת האוויר לוקח יותר מדי זמן להגיע, ובמקום לטוס למדינה ידועה הם מחליטים לעשות קיצור דרך לאזור פורבידין. כשהם מגיעים לאזור, הפנינה הירוקה מנסה להגן על הספינה מפני העננים הקטלניים, אך נכשלת כשברק מכה והספינה נאלצת לנחות על מבוך.

ספינת האוויר נאוטיפלוס וקברניטה למט היו בדרך להביא את הפנינה הירוקה לעיר קאלי

בתקווה לרפא את תושביה בכוחות הריפוי שלהם. אך במהלך קיצור דרך שגרתי באזור אסור, הספינה מתרסקת וקפטן למט והפנינה נחטפים. לאחר שהתרסקו לטריטוריה לא ידועה, השחקנים חייבים לאחזר את הכוחות הקסומים של הפנינים כדי להציל את מולדתם קאלי.

משחק התפקידים המקורי סובב סביב פיתוח דמויות, פעולת פיצוץ ארקייד ופישוט אלמנטים לפתרון חידות ממשחקים כמו ODT. מערכות משחק ייחודיות כמו Kudos ו- Psygnosis הן תערובת מעניינת של פלטפורמות ומתות לנסות משהו רע, אבל הן לא מתערבבות טוב.

בעוד שהוקרבו למערכת החוצה פלטפורמות ולשילוב של אלמנטים מכל מיני משחקים

Psygnosis ציפתה בקוצר רוח לתכונות הנוספות של המערכת. למרבה הצער, התכונות הנוספות הללו, יחד עם ממשק המשחק השמור והנפילה המתמיד של מדפים לחללים ללא תחתית, גרמו לאכזבה מסוימת במהלך קטעי המשחק. משחק הפעולה הארקייד הזה מת בניסיון לספק שינוי משעשע לכמה שעות, אבל האויבים הנבזים מתחילים לאמלל את חייכם. למשחקים נוספים היכנסו לאתר של חברת גיבושון.