אם אין לך חומץ, אלכוהול או תמיסת ניקוי לבאנגים שלך, הדרך הטובה ביותר לנקות את הבאנג שלך היא להשתמש בתערובת של מיץ לימון ומים. שיטת ניקוי נפוצה נוספת של באנג זכוכית ללא אלכוהול היא שימוש בלימון ומים רותחים.

טיפים להשגת העשן הטוב ביותר בבאנג:

#1 לנקות את הצינור

השקיית הצינור היא הדרך הטובה ביותר לנקות אותו ולקבל את העשן הטוב ביותר שאפשר. כדי לתת לכל חלקי הבאנג ניקוי טוב, מרחו מים בכל פינה בתא הראשי ובקערה לאחר העישון. המים משרתים את המטרה: כשהבאנג מחומם, אתה מוסיף לחץ וטמפרטורה שעלולים לפגוע בבאנג אם לא מנקים אותו כראוי. מים על הבאנג יקלו על הבעיות הללו. אם אתה עדיין מודאג מפגיעה בבאנג שלך על ידי שימוש במים, ניקוי מהיר יכול להחליף את המים.

#2 ניתן לנקות את באנג הזכוכית בשטיפה מהירה

בעת שימוש במים, ייתכן שיהיה מהיר יותר לנקות אותו באופן ידני במקום להוסיף לחץ על ידי מתן אפשרות לו להיספג. כל שעליך לעשות הוא להפעיל ברז נקי לכל הכיוונים למשך 20-25 שניות, ולנגב עם כותנה יבשה. אם אתה מעדיף להשתמש בצמר גפן כדי לנקות את הבאנג, הקפד לעשות זאת כשהמים זורמים. התהליך גם לוקח בערך 20-30 שניות. שימו עין על הזמן שאתם מבלים בעת ניקוי הבאנג, מכיוון שזה עשוי להרגיש כאילו זה לוקח יותר זמן.

#3 נקיון טוב חשוב מאוד כדי לעזור בהשגת עשן טוב

אל תזניח את תא העשן של הבאנג. אפשר להזניח אותו בקלות כי הוא קטן. אם אתה מעשן הרבה, החלק הזה צפוי להתאבק. ודא שהוא נקי באמצעות השיטה המומלצת לקבלת עשן טוב. אם יש לכם באנג שמסנן את העשן, כדאי לנקות את החדר מיד לאחר תהליך הסינון. ניקוי הבאנג שלך אינו קשור רק לעשן שהוא יורק או שנספג לריאות שלך, גם החדר חשוב מאוד.

שוב, אם תרגלו לנקות את הבאנג בכל פעם שאתם מעשנים עד כדי כך שהוא מתחיל להתלכלך, זה יתחיל להשפיע על הביצועים הטובים שלכם, כאילו הבאנג שלכם לא נקי, תתחיל להשתעל בגלל הבאנג המלוכלך שלך. זו הסיבה שהבאנג עדיף אם מנקים אותו על בסיס שגרתי, לאחר מרווח מסוים שתלוי בהעדפותיך.

לאחר שהסרתם את רוב השרף מהבאנג, הרגל והקערה, שטפו במים חמים. לפני הרכבת הבאנג מחדש, שטפו היטב כל חלק כדי לוודא שאין עליו שאריות אלכוהול. לאחר שהבאנג שלך ניקה היטב במים קרים, ייבש אותם באוויר לפני ההרכבה מחדש.

לבאנגי זכוכית וקרמיקה כדי להימנע משבירת המוצר במהלך הניקוי, השתמש רק במים בטמפרטורת החדר כדי להסיר את כל המים, האלכוהול או תמיסת הניקוי, במיוחד לבאנגי קרמיקה וזכוכית.

באנג שלא נוקה כבר שנים יכול להכתים הן מאידוי מים מלוכלכים והן מהשרף המתייבש על הזכוכית

אם תגיעו לנקודה שבה הבאנג זקוק לניקוי יסודי עקב הצטברות יתר של שרף, תצטרכו להשרות את הבאנג בתמיסת הניקוי כדי להחזירו למצבו החדש לחלוטין. אבל אל תדאג; לעשות את זה נכון ולעתים קרובות יבטיח שהבאנג שלך יהיה טעים, אבל זה גם ימנע הצטברות רעילים על הזכוכית.

בחירת ג'ל ניקוי לא רעיל או מרכיבי בישול טבעיים כמו חומץ ולימון

כדי לנקות את הבאנג שלך היא דרך מצוינת לשמור על הבאנג הזכוכית שלך בטוח, ידידותי לסביבה וממושך. אם אתה רוצה משהו קל יותר לשימוש ובטוח יותר לבריאות שלך ולסביבה, אז מנקה הבאנג הלא רעיל הוא מושלם עבורך. כלי מטבח פשוטים יכולים להספיק כדי להפוך את הבאנג שלך ללא רבב ושקוף.

בין אם אתם אוהבים לעשן עם מקטרות נקיות או ללמוד איך לנקות באנג עם אלכוהול ומלח

כל האפשרויות לניקוי הבאנג הללו עובדות מצוין רק למטרה של ניקוי צינור המים ושמירה על ניקיונו – כך שאתם לעולם אל תצטרך לדאוג לגבי באנג מבולגן. כפי שאתה יכול לראות, שום דבר לא מנצח מים חמים מיושנים וטובים כשזה מגיע לניקוי הבאנג שלך.

השרייה נמרצת או ניקוי עמוק עם איזופרופיל אלכוהול. מעשנים רבים משתמשים באלכוהול כדי לנקות את הבאנגים שלהם, אך ייתכן שזו לא האפשרות הבטוחה ביותר מכיוון שאלכוהול מכיל מספר רעלים שיכולים להישאר מאחור במהלך הניקוי. באנג מלוכלך עם מים עומדים יכול להוות כר גידול לחיידקים ועלול לגרום למצבי נשימה שונים. באנג מלוכלך לא רק יהרוס את הטעם אלא יש לו גם השפעות בריאותיות שליליות.
למידע אודות נוזל ניקוי גראנג' אוף עליך לגשת לאתר popa-rg.co.il

מים עומדים מבאנג יכולים להכיל כל מיני חיידקים ופטריות

העניין הוא שכשאתה לא מנקה את הבאנג, הזפת, הרפש, מי הבאנג המלוכלכים וכל מקור אחר של זיהומים מתחילים להפיץ את הריח שלהם. אם למדתם איך לנקות את הבאנג עם אלכוהול ומלח, כנראה שתוכלו לנקות את הבאנג היטב, אבל לניקוי הבאנג עם חומרים מאכלים כאלה יש יותר מדי חסרונות.

אתה יכול לקנות נוזל לניקוי אקדח ריסוס, אבל איזופרופיל אלכוהול ומלח הם האפשרויות הטובות ביותר (והזולות): שפכו 91% או 99% איזופרופיל אלכוהול לתוך אקדח הריסוס והוסיפו מלח גס (כגון מלח אפסום או סלע מלח) כחומר שוחק.

יש להשרות את המוצר בתמיסת אלכוהול למשך הלילה ולשטוף במים, לפני הנחת המוצר בשקית זיפלוק אטומה ומוזגים את האלכוהול הדנטורטי לכוס. אם מדובר בכתמים עקשניים, הניחו לו לעמוד זמן מה והרטיבו בהרבה אלכוהול.

התמיסה לנער בבאנג כדי לנקות אותה במהירות ולאחר מכן לשטוף הכל במים חמים, ולאחר מכן לקחת את המלחים הגסים והאיזופרופיל אלכוהול והנח אותם בתא. דרך פשוטה היא לשים קצת אלכוהול בבאנג ואז להמליח אותו.

במקום להסיר זפת או לבזבז כסף על איזופרופיל אלכוהול, אתה יכול לשטוף את באנגי הסיליקון שלך במדיח כלים. בדוק תמיד עם היצרן לפני ניקוי באנגי הסיליקון שלך.

ההליך הנ"ל יכול לקחת זמן מה לנקות את הבאנג, במיוחד אם לא ניקיתם זמן מה. עם זאת, חומץ ומלח אינם יעילים כמו תמיסת המלח האלכוהולית המומלצת ולכן שיטה זו של ניקוי עשויה להימשך מעט יותר זמן.